Audatex Worldwide

Logowanie
Użytkownik
Hasło
Strona została przeniesiona.


Znajdź nas na:


Szkolenie podstawowe I° Audatex

Przeznaczone dla tych, którzy mają zainstalowane oprogramowanie AudaShare lub mają dostęp do platformy Internetowej AudaNet bądź też mają zamiar w najbliższym pracować na naszym oprogramowaniu.
Szkolenie podstawowe ma na celu zapoznanie słuchaczy z podstawowymi zagadnieniami niezbędnymi przy korzystaniu z systemu Audatex.

Celem szkolenia jest:

  • przedstawienie systemu,
  • przekazanie wiedzy o wybranych zagadnieniach z dziedziny rzeczoznawstwa samochodowego przydatnych do kwalifikacji uszkodzeń oraz sporządzania kalkulacji kosztów naprawy,
  • przekazanie pełnej wiedzy o składowych systemu Audatex, zastosowanych kodach, zasadach kalkulacyjnych i sposobach ich modyfikacji przez innych użytkowników, w zakresie sugerowanym przez firmę Audatex,
  • prezentacja najnowszych produktów Firmy Audatex.

Uczestnicy szkolenia otrzymują dyplom, potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu gwarantującym nabycie umiejętności do prawidłowego posługiwania się systemem Audatex.

Przewidziany czas szkolenia: 16 godzin.

Koszt szkolenia oraz materiałów szkoleniowych: 800,00 PLN (netto) od osoby - faktura VAT
(koszt szkolenia nie obejmuje ewentualnych kosztów zakwaterowania i wyżywienia).

Zakres szkolenia umożliwia nabycie umiejętności:

  • wykonywania opisów technicznych w sposób umożliwiający poprawne wykonanie kalkulacji napraw pojazdów w systemie Audatex.
  • posługiwania się formularzem typu /drukowanym i elektronicznym/.
  • poprawnego wykonania kalkulacji kosztów napraw pojazdów w systemie Audatex.

Pobierz szczegółowy harmonogram szkolenia (.pdf) - 32 KB Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień
dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia zmieniając ustawienia swojej przeglądarki.